• SKO

•       Od września 2010 roku opiekunem SKO w naszej szkole jest pani Kamila Waloch.

Regulamin SKO

1. Szkolna Kasa Oszczędności działa pod patronatem Banku Spółdzielczego w Radomsku.

2. Członkiem SKO może być każdy uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Radomsku.

3. Dokumentem stwierdzającym przynależność do SKO jest książeczka SKO.

4. Uczeń staje się członkiem SKO, jeżeli dokona pierwszej wpłaty na książeczkę SKO.

5. Pierwsza minimalna kwota, jaką należy wpłacić na książeczkę SKO to 1zł.

6. Wpłat i wypłat z książeczki dokonuje uczeń bezpośrednio u wychowawcy klasy, który  przekazuje pieniądze opiekunowi SKO, a ten wpłaca je do banku.

7. Wypłatę gotówki do 10 zł uczeń może dokonać na swoją ustną dyspozycję, kwitując własnoręcznym podpisem.

8. Wypłatę gotówki powyżej 10 zł uczeń może dokonać za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna.

9. Wypłatę gotówki zgłasza uczeń wychowawcy klasy na dwa dni przed żądanym terminem.

10. Każdy członek SKO ma prawo uczestniczyć w konkursach i przedsięwzięciach SKO przeznaczonych dla jego grupy wiekowej.

11. Opiekun SKO w miarę możliwości finansowych kupuje i wręcza nagrody rzeczowe i pieniężne dla laureatów konkursów organizowanych przez SKO.

12. Opiekun SKO na początku każdego roku szkolnego opracowuje plan pracy SKO.

13. Opiekun SKO prowadzi dokumentację związaną z pracą tej organizacji.

14. W razie zagubienia lub utraty książeczki SKO należy bezzwłocznie poinformować wychowawcę klasy lub opiekuna SKO.

15. W innych sprawach nieuwzględnionych w regulaminie decyzję podejmuje dyrektor szkoły.