• "Bo przecież trzeba znów pokochać..."

• Uczniowie klasy 7- Bartłomiej Bałut, Adrianna Górniak, Blanka Grzesiczak i Zofia Miedzińska wzięli udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim i Artystycznym im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego "Bo przecież trzeba znów pokochać..." , który odbył się dziś w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku. Blanka Grzesiczak zdobyła wyróżnienie w konkursie. Wszystkim recytatorom serdecznie gratulujemy.

• „Kolędo nasza leć”

• Dzisiaj pierwszaki wzięły udział w II Integracyjnym Koncercie Kolęd „Kolędo nasza leć” z Publicznym Przedszkolem nr 10, który odbył się w MDK, w Radomsku. Dzieci zaśpiewały " Pastorałkę od serca do ucha". Koncert był dla wszystkich wielkim artystycznym przeżyciem

• "Czwórki" siatkarskie dziewcząt

• Pierwsze doświadczenia w zawodach siatkarskich zdobyły dziś dziewczęta z klasy IV i V. Po rozgraniu 3 meczy nasz zespół uplasował się na 4 pozycji. Start w zawodach był niewątpliwie emocjonującym przeżyciem, ale i okazją do nawiązania nowych znajomości oraz kształtowania pozytywnych sportowych postaw.
            Trzymamy kciuki za zespół chłopców!

• Mikołajki klasy IVA

• Klasa IVA reprezentowała naszą szkołę podczas Turnieju Mikołajkowego Gier i Zabaw. Uczniowie zajęli zaszczytne siódme miejsce! 🌟🎉 Dziękujemy za zaangażowanie, determinację oraz wysiłek, któy włożyli w przygotowania uczniowie i nauczyciele. Dziś Mikołajki, więc każdy z nas został obdarowany słodkim prezentem. 🎁🎅

• Światowy Dzień Pluszowego Misia oraz akcja Cała Polska Czyta Dzieciom

• 30.11.2023 r. w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia z tej okazji, uczniowie przynieśli ze sobą swoje ukochane pluszowe misie, które towarzyszyły im cały dzień. Jak co roku, odwiedził nas duży, pluszowy miś Teddy. Wszystkie dzieci bardzo ucieszyły się z tej wizyty. Dziękujemy misiowi i zapraszamy za rok. W ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom teatr biblioteczny "Strefa Ciszy" przygotował inscenizację książki Martina Widmarka pt. " Tajemnica Miłość". Gratulujemy wszystkim aktorom udanego przedstawienia.

• VII Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania

• 22.11.2023 r. w PSP nr 7 odbył się VII Konkurs Pięknego Czytania pt. "Zaczarowany świat książek". Organizatorami konkursu były dwie szkoły PSP nr 7 i PSP nr 4. Do konkursu przystąpiło 20 dzieci z klas IV-VI z radomszczańskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały Natalia Walczyk z klasy IV oraz Aleksandra Kowalczyk z klasy V. Ola zdobyła III miejsce. Serdecznie dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.