• Bezpłatne warsztaty z programowania

          • Drodzy uczniowie!

            Właśnie wystartowały zapisy na bezpłatne warsztaty z programowania "KODUJ Z GIGANTAMI - STARCIE GIGANTÓW - PROGRAMISTYCZNY BÓJ BOHATERÓW NAJLEPSZYCH GIER”!

            Chcecie poznać świat tworzenia gier, aplikacji mobilnych i języków programowania? A może wkrótce czeka Was ważny egzamin z matematyki? Jeśli tak, wydarzenie Koduj z Gigantami jest właśnie dla Was!

            Zajęcia umożliwiają poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak: Scratch, Minecraft, App Inventor, Roblox, C#, Visual Studio, HTML.

            Blok matematyczny to natomiast  okazja, aby zmierzyć się z arkuszami egzaminacyjnymi dla 8-klasistów.

            Zapisy już wystartowały!

            Ilość miejsc jest ograniczona.

            Sprawdź szczegóły i wypełnij wraz z rodzicem formularz zapisowy, aby zarezerwować miejsce:kodujzgigantami.pl

            Na zajęcia zapraszają @Giganci Programowania. 

            Zachęcamy także do dołączania do naszego wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco zamieszczamy najważniejsze informacje o warsztatach, konkursach oraz relacje z zajęć, które będą się odbywać.https://www.facebook.com/events/1045072192695924/ 

             

          • #BiegFairPlayPKOl

          • 8 września w naszej szkole odbędzie się akcja #BiegFairPlayPKOl z okazji Światowego Dnia Fair Play, który przypada 7 września! W akcji wezmą udział uczniowie klas 1-3. Inicjatywa ma na celu promocję fair play i wartości etycznych w sporcie i w życiu. Uczniowie będą uczyć się rywalizacji sportowej z uwzględnieniem szacunku do drugiego człowieka, zasad sportowych – fair play. Naszym celem jest również kształtowanie pozytywnych postaw wobec kultury fizycznej oraz wdrażanie do aktywności ruchowej w czasie wolnym. 

                                                                                                        Koordynatorem projektu jest

                                                                                                 nauczyciel w-f, pani Joanna Grabna

          • Szczepienia

          • Szczepienia uczniów od 12. roku życia – materiały informacyjne

                                    

            Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji przygotowało zestaw materiałów informacyjnych dotyczących szczepień uczniów od 12. roku życia. W pakiecie znalazły się filmy, scenariusze lekcji oraz dodatkowe materiały edukacyjne. Zestawy te będą pomocne w zorganizowaniu tygodnia informacyjnego w szkołach – lekcji z uczniami oraz spotkań informacyjnych z rodzicami. Wszystkie materiały zostaną zamieszczone także na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej (ZPE) https://zpe.gov.pl/.


            Tydzień informacyjny – materiały edukacyjne dla szkół

            Zgodnie z zaplanowanym harmonogramem szczepienia uczniów w szkołach pierwszy tydzień września zostanie poświęcony na działania informacyjne (tzw. tydzień informacyjny). W tym czasie dyrektorzy zorganizują spotkania informacyjne z rodzicami dotyczące szczepień dzieci od 12. roku życia. Odbędą się także lekcje, nie tylko wychowawcze, związane z tym tematem.


            W pakiecie informacyjnym znalazły się:

            • filmy edukacyjne dla starszych uczniów szkół podstawowych oraz dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych – filmy w atrakcyjny sposób przybliżają historię wynalezienia szczepionki, istotę jej działania oraz wpływ na choroby zakaźne, które mogą być zwalczane dzięki szczepieniom; dzięki filmom uczniowie poznają też konsekwencje związane z brakiem szczepień;  
            • scenariusze lekcji do wykorzystania na lekcjach lub zajęciach z wychowawcą – treści są skoncentrowane na społecznej odpowiedzialności i konkretnych działaniach, które mogą zrealizować uczniowie, żeby chronić się przed chorobami;
            • materiały edukacyjne przygotowane przez specjalistów (profesorów wirusologii i epidemiologii) – aktualne informacje na temat roli szczepień w zapobieganiu epidemii; materiały odnoszą się do najczęściej pojawiających się pytań i wątpliwości związanych ze szczepieniami przeciwko COVID-19.


            Ministerstwo Edukacji i Nauki
            Departament Informacji i Promocji


            szczepienia_profilaktyka_materialy_edukacyjne.pdf

          • Procedury bezpieczeństwa

          • Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z obowiązującymi od 1 wrześnie 2021 roku Procedurami bezpeczeństwa w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Radomsku w roku szkolnym 2021/2022 w związku z wystąpieniem epidemii Covid-19.

            Procedura_PSP_nr_3.pdf

          • Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

          • Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022, które odbędzie się 1 września 2021 roku o godzinie 9:00. 
            Rozpoczęcie roku szkolnego poprzedzone zostanie Mszą Świętą o godzinie 08.00 w Kościele Parafialnym bł. Michała Kozala w intencji zmarłego Jakuba Łańczaka, absolwenta naszej szkoły.

            Dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas: IA, IIA, IIIA, VIIIA, VIIIB do budynku szkoły wchodzą wejściem głównym.

            Uczniowie klas: IVA, VA, VIA, VIIA, VIIB do budynku szkoły wchodzą wejściem od strony sali gimnastycznej.

            Przypominamy o zasadach dystansu społecznego, o konieczności stosowania maseczek ochronnych już na placu szkolnym i dezynfekcji rąk przy wejściu do szkoły.

            Z uwagi na zalecenia sanitarne rodzice i opiekunowie nie wchodzą do budynku szkoły.

          • Projekt Włącz Eko-prąd!

          • W dniu 25.06.2021r Szkoła Podstawowa Nr 3 w Radomsku zakończyła trwający od marca projekt grantowy „ Włącz Eko-prąd!”.

            Tematem projektu było poszanowanie energii, a w szczególności działania promujące jej oszczędzanie oraz alternatywne źródła energii.

            Głównym założeniem projektu było budowanie świadomości ekologicznej już od najmłodszych lat życia oraz dotarcie poprzez uczniów do jak najszerszej liczby odbiorców zarówno dzieci jak i dorosłych. Projekt miał na celu propagowanie proekologicznych działań i dostrzeganie, co można lokalnie zmienić.

            Ponadto realizacja zadań obejmowała:

            - kształtowanie postaw i budowanie świadomości ekologicznej społeczeństwa,

            - zaangażowanie społeczności lokalnych do działań na rzecz środowiska,

            -  prowadzenie działań z zakresu edukacji ekologicznej z wykorzystaniem aktywnych i terenowych form pracy,

            -  lokalne inicjatywy służące ochronie środowiska

            - tworzenie infrastruktury sprzyjającej działaniom w tym zakresie

             

            Podczas realizacji w szkole zostały przeprowadzone konkursy, międzyszkolna debata, warsztaty ekologiczne dla uczniów .

            Ze środków finansowych uzyskanych z grantu  szkolna pracownia przyrodnicza wzbogaciła się o nowe pomoce dydaktyczne.

            Pomysłodawczyniami  i twórcami projektu   „Włącz Eko-prąd!” są Pani  mgr Sylwia Sikorska - nauczyciel geografii i świetlicy szkolnej oraz Pani mgr Iwona Węgrzyńska - nauczyciel biologii i geografii, które pozyskały na jego  na realizację 5 965 zł.

            Projekt jest realizowany dzięki grantowi finansowemu z Funduszu Naturalnej Energii. Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a Partnerem Konkursu jest Fundacja „Za górami, za lasami”.

          • Włącz Eko- prąd – opracowanie ankiet dla rodziców uczniów

          • Ponad połowa ankietowanych (54%) zna kilka skutecznych sposobów oszczędzania energii. Rodzice uczniów uważają, że jeśli się oszczędza- rachunki za prąd są mniejsze(57%), pozostałe osoby są przekonane, że ma to wpływ na czystość środowiska.

            W związku z tym stosuje się energooszczędny sprzęt, gasi zbędne żarówki,  a najczęściej są to żarówki energooszczędne, odłącza się zbędny  sprzęt od gniazdka gdy nie jest on użytkowany.

            90% ankietowanych zna korzyści płynące z OZE i ma pewną wiedzę na ten temat (70%). Mieszkańcy Radomska uważają, że gdyby można było w większym zakresie korzystać z OZE, wpłynęłoby to korzystnie na stan powietrza najbliższej okolicy(89%) respondentów.

            Na podstawie ankiet przeprowadzonych wśród rodziców można stwierdzić, że wiedza na temat źródeł energii i ich racjonalnego wykorzystania jest bardzo dobra.

            Cieszy nas fakt, że po zakończeniu realizacji projektu świadomość ekologiczna uczestników wzrosła. Dzielnica, w której realizowany był projekt zabudowana jest przez domy jednorodzinne, a kolejne- nowe wciąż powstają. Miejmy więc nadzieję, że to właśnie w nich zostaną wykorzystane alternatywne źródła energii, w których będą mieszkać świadomi ekologicznych korzyści obywatele.

            Działajmy świadomie pomagając nie tylko sobie, ale również naszej okolicy i środowisku.

            Bądźmy Eko!

            Projekt jest realizowany dzięki grantowi finansowemu z Funduszu Naturalnej Energii. Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a Partnerem Konkursu jest Fundacja „Za górami, za lasami”.

          • Włącz Eko- prąd!- wyniki ankiet podsumowujących projekt

          • Na podstawie przeprowadzonych wśród uczniów ankiet kończących projekt „ Włącz Eko-prąd” można stwierdzić, że 95% z nich przekonaliśmy do oszczędzania energii elektrycznej w swoich domach w różny sposób. Brawa dla Was młodzi ekolodzy!

             A co więcej aż 98% dostrzegło korzyści jakie z tego płyną według zasady, że ekologia w domu to również ekonomiczne gospodarowanie.

            Najwięcej młodych ludzi żeby oszczędzać energię gasi zbędne oświetlenie , odłącza niepotrzebny sprzęt elektryczny, montuje żarówki energooszczędne.

            Coraz więcej z Was ma świadomość, że  tradycyjne źródła energii wywierają negatywny wpływ na środowisko (84%) .

            Cieszy fakt, że aż 95% ankietowanych już wie czym są Odnawialne źródła Energii i w jaki sposób wpływają na otoczenie (95%).  W szczególności dumni jesteśmy z naszych najmłodszych uczniów.

            Na podstawie odpowiedzi uczniów już wiemy, że rosną nam miejscowi patrioci, którzy dostrzegają problemy najbliższego środowiska. Ponad połowa odpowiadających na pytania uważa, że jakość powietrza w Radomsku jest możliwa do poprawy, więc wszystko zależy teraz od Was!

            Niniejsza ankieta wykazała również, że podczas realizacji projektu „Włącz Eko- prąd!” wzrósł zasób wiedzy wśród naszych uczniów. Poprzez praktyczne działania uczniowie nauczyli się i jednocześnie przekonali, że warto wykorzystywać odnawialne źródła energii .​​​​​​​

            Projekt jest realizowany dzięki grantowi finansowemu z Funduszu Naturalnej Energii. Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a Partnerem Konkursu jest Fundacja „Za górami, za lasami”.

          • "Cała Polska Czyta Dzieciom"

          • Dnia 22.06.2021 w naszej szkole miała miejsce akcja "Cała Polska Czyta Dzieciom" w której wzięli udział uczniowie klas I-IV oraz oddział przedszkolny. Tegoroczna akcja składała się z dwóch części. Część I odbyła się na boisku szkolnym, gdzie uczniowie z klas starszych przeczytali fragment książki Justyny Bednarek pt. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek". Na koniec każdego działu odbył się quiz a najlepsi otrzymali skromne upominki. Część II miała miejsce w klasach, gdzie wszyscy uczniowie zaprojektowali oraz namalowali wymyśloną przez siebie jedenastą skarpetkę. Wystawę namalowanych prac będzie można podziwiać we wrześniu.

          • Zakończenie roku szkolnego

          • Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Radomsku informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas 0 - VII odbędzie się 25.06.2021 r. o godzinie 9:00.Msza Święta w kościele parafialnym odbędzie się o godzinie 8:00.Uczniowie wchodzą do szkoły wejściami wg dotychczasowego harmonogramu wejść do szkoły i udają się do swoich sal.Uroczyste zakończenie roku dla klasy VIII odbędzie się o godzinie 10:00 na sali gimnastycznej.

          • BEZPIECZNE WAKACJE

          • Wakacje to przede wszystkim czas zabawy i odpoczynku. Każdy z nas ma inny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Ale bez względu na to, czy  planujemy rodzinne wyjazdy, wyjazdy zorganizowane, kolonie czy obozy zawsze na pierwszym miejscu pamiętajmy o bezpieczeństwie i zachowaniu odpowiedniej ostrożności. W klasach już odbyły się pogadanki dotyczące zasad bezpieczeństwa oraz ćwiczenia praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Na nadchodzące wakacje życzymy więc wszystkim wspaniałego odpoczynku,  niezapomnianych przygód oraz rozsądnego korzystania z wakacyjnych atrakcjiJ

          • eTwinning

          • ZAKOŃCZENIE PROJEKTU ETWINNING W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

                        W marcu, kwietniu oraz maju uczniowie oddziału przedszkolnego wspólnie z wychowawcą klasy Panią Barbarą Stefańczyk, nauczycielem wspomagającym Panią Marzeną Grabną-Koch oraz nauczycielką języka angielskiego Panią Moniką Chmielarz brały udział w projekcie eTwinning „Spring breeze”

                        Projekt prowadzony był przez nauczycielki z Turcji. W projekcie uczestniczyli uczniowie i nauczyciele z Polski, Słowacji, Portugalii i Rumunii.

                        Celem projektu było poznanie cech sezonu wiosennego, charakterystykę sezonu. Uczniowie poznali różnorodną przyrodę, środowisko, działalność kulturalną, żywe istoty, stworzyli konkretne produkty z przedmiotami naturalnymi, stworzyli kompozycje z naturalnych produktów, które czerpią z natury, poprawiają ich walory estetyczne i zbudowali świadomość ekologiczną.

                        Poniżej znajduje się link do strony, na której można podziwiać piękne prace wykonane przez uczniów oddziału przedszkolnego:

            https://wke.lt/w/s/QqcQ7m

             

            Monika Chmielarz

          • „Kampania Walki z Nałogami”.

          • W dniach 11.05-20.05.2021r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Radomsku odbyła się po raz kolejny „Kampania Walki z Nałogami”.

            11.05.2021r.miały miejsce stacjonarne warsztaty profilaktyczne dla kl.0-III po jednej godzinie  dla każdej z klas, prowadzone przez  teatr Kurtyna  z Krakowa, mające na celu utrwalenie zachowań prozdrowotnych.

            Ze względu  na trwającą sytuację pandemii warsztaty dla kl. IV- VIII odbyły się  online, po wcześniejszym umówieniu i zaplanowaniu z wychowawcami klas na godzinach wychowawczych i  dotyczyły profilaktyki uzależnień. Prowadzący w bardzo, rzeczowy, wiarygodny sposób przedstawili naszym uczniom problem uzależnień.

             Uczniowie mieli możliwość zadawania pytań, na które otrzymywali wyczerpujące odpowiedzi.

            Konkursu „Mam talent 2021” został ogłoszony przez Internet dla uczniów klas O-VIII, którzy  prezentowali swoje mocne strony, zdolności, zainteresowania i talenty w różnych kategoriach: śpiew, taniec, gra na instrumencie, malarstwo i rysunek oraz sztuki magiczne. Jury pokonkursowe zapoznało się z pracami uczniów, przyznało nagrody i wyróżnienia.

            Fundatorem nagród rzeczowych dla uczniów był Urząd Miasta Radomsko Centrum Aktywności Społecznej, za które serdecznie dziękujemy.

            Na korytarzu szkolnym zamieszczone zostały różnorodne plakaty i informacje  o szkodliwości palenia tytoniu, spożywania  alkoholu, dopalaczy i narkotyków itp. I trwającej akcji profilaktycznej..

            W ramach w/w kampanii odbyło się również online spotkanie dla rodziców nt. „Jak zapobiegać depresji  u dzieci i młodzieży w warunkach pandemii”.

            W/w kampania  cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i rodziców.

            Organizatorem  konkursu była  pedagog szkolny  pani Janina Kornacka.

             

             

            Wyniki konkursu ,, Mam talent 2021”

            Jury  w składzie :

            Przewodnicząca- dyrektor PSP nr 3 Radomsko pani Jadwiga Kowalczyk

            Członek-pani Sylwia Sikorska

            Członek –pani Jolanta Krakowiak

            przyznało nagrody i wyróżnienia w w/w konkursie :

            Kategoria klasy 0-II

            I miejsce ex aequo zajmują:

            Milena Kuczyńska, Aleksandra Kowalczyk, Dawid Folholc, Klaudia  Kopeć

            II miejsce ex aequo zajmują:

            Amelia Kuczyńska, Szymon Kosmala, Paweł Cichuta,

            Agata Szymczyk,

            Kategoria klasy III-V

            I miejsce  ex aequo zajmują:

             Piotr Cichuta, Katarzyna Kosmala, Hubert Klekowski

                                                             II miejsce ex aequo zajmują:

             Aleks Gunia, Antoni Nowicki,

             Kategoria klasy VI-VIII

                                                             I  miejsce ex aequo zajmują:

             Salomea Nebożynska, Marta Nebożynska, , Magdalena Kopeć,

            Piotr Sambor, Oskar Zygała

            II  miejsce ex aequo zajmują:

                                 Kamil Kowalczyk, Wiktoria Rogacz, Oliwia Półrola, Natalia Maciąg

             

            Wyróżnienie ex aequo:

            Agata Bimkiewicz, Maja Rogacz, Zofia Wróblewska,

            Blanka Wróblewska

            Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnych edycji.

             

             

             

             

             

          • Dwa II miejsca w V Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania „Książka mój przyjaciel”

          • W maju odbył się V Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania „Książka mój przyjaciel” organizowany przez PSP nr 5 w Radomsku.

            W trakcie eliminacji klasowych zostali wyłonieni Aleksandra Kowalczyk i Dawid Folholc, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę.

            Ola przeczytała fragment książki Grzegorza Kasdepke pt. „A ja nie chcę być księżniczką” i zajęła II miejsce, Dawid natomiast przeczytał fragment książki Pawła Wakuły pt. „Jagiełło pod… prysznicem” i również zajął II miejsce.

            Uczniów do konkursu przygotowała Katarzyna Kowalczyk.

            Wielkie brawa i gratulacje dla Oli i Dawida!!!

          • Włącz Eko- prąd! - DEBATA

          •  

            W dniu 11 czerwca 2021 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Radomsku odbyła się ekologiczna debata dotycząca Odnawialnych Źródeł Energii. Po tylu miesiącach zdalnego nauczania uczniowie z przyjemnością spotkali się „w realu” żeby podyskutować na ten temat.

            W imprezie brały udział czteroosobowe drużyny z kilku radomszczańskich szkół podstawowych.

            Spotkanie składało  się  z kilku etapów. Najpierw odbył się konkurs plastyczny dotyczący ekologicznych źródeł pozyskiwania energii. Uczniowie wykazali się wyjątkowymi zdolnościami  artystycznymi , ponieważ  każdy plakat reklamowy był inny.  Jednak najciekawszy  wykonali przedstawiciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7.

            Po tej rundzie zwanej na” dobry początek”, młodzi radomszczanie przystąpili do głównego zadania. Prowadząca zadawała bardzo trudne pytania dotyczące znajomości różnych odnawialnych źródeł  energii oraz budowy elektrowni atomowej  na terenie Polski i  rozwoju wiatrowych farm w najbliższej okolicy. Odpowiadając na te i inne pytania uczniowie wykazali się dużą znajomością problemu  jak też wiedzą dotyczącą  za i przeciw OZE. Najwięcej emocji wzbudziło jednak pytanie,  czy takie źródła energii mogą przyczynić się do zmniejszenia smogu nad Radomskiem, a to przecież nie lada problem najbliższego regionu.

            Dla uspokojenia emocji ostatnią konkurencją drużyn było ułożenie krótkiej rymowanki  tematycznej. Znów uczniowie PSP 7 okazali się najlepsi.

            Pierwsze spotkanie uczniów po zdalnym nauczaniu umilił słodki poczęstunek i możliwość integracji międzyszkolnej. Nikt nie był przegrany, ponieważ każdy uczestnik i jego opiekun  otrzymał  nagrody zasponsorowane w ramach realizacji projektu.

            Na zakończenie Pani Dyrektor wraz z Panią Urszulą Rylik Kierownikiem Działu Ochrony środowiska Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Radomsku  wręczyły dyplomy zwycięzcom oraz podziękowania drużynom za udział.

            Nad całością imprezy czuwały pomysłodawczynie i organizatorki projektu: P. Sylwia Sikorska i P. Iwona Węgrzyńska.

             

            Projekt jest realizowany dzięki grantowi finansowemu z Funduszu Naturalnej Energii. Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a Partnerem Konkursu jest Fundacja „Za górami, za lasami”.

             

          • Projekt " Włącz Eko- prąd!"

          • Eko-rodzice = Eko-dzieciaki- Za nami kolejne działanie przeprowadzone w ramach naszego projektu. W przygotowanych przez nas quizach, zagadkach i puzzlach swoich sił spróbowali Rodzice uczniów. Wszyscy poradzili sobie doskonale!

             

            Projekt jest realizowany dzięki grantowi finansowemu z Funduszu Naturalnej Energii. Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., a Partnerem Konkursu jest Fundacja „ Za górami, za lasami”.

          • Wyróżnienie w konkursie "Kangur matematyczny"

          • W kwietniu 18 uczniów naszej szkoły z klas II-VIII wzięło udział w Międzynarodowym konkursie "Kangur matematyczny", który podzielony był na kategorie wiekowe.

            Najlepszy procentowy wynik z całej szkoły uzyskała Agata Szymczyk z klasy II. Jako jedyna otrzymała również wyróżnienie od organizatorów konkursu - pamiątkowy dyplom i nagrodę książkową.

            II miejsce w szkole zajął Bartłomiej Bałut z klasy IV

            III miejsce w szkole zajęła Blanka Grzesiczak z klasy IV.

            Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na matematycznej drodze!

          • Sukces w konkursie plastycznym

          • Uczennice klas siódmych: Magdalena Kopeć (kl. 7a) i Oliwia Broszkiewicz (kl. 7b) uczestniczyły w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Śladami Mikołaja Kopernika”, zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Radomsku z okazji 50-lecia tej szkoły.

            Konkurs miał na celu rozwijanie inwencji twórczej, uzdolnień plastycznych oraz zainteresowania życiorysem i dorobkiem naukowym sławnego Polaka, ze szczególnym uwzględnieniem wpływu odkryć Mikołaja Kopernika na rozwój nauk astronomicznych i poznanie wszechświata.

            Ogłoszono już wyniki konkursu. Oliwka Broszkiewicz zajęła I miejsce w kategorii klas V-VIII. Gratulacje

    • Kontakty

      • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mieszka I
      • (+44) 683-87-84
      • ul. Dąbrowskiej 27 97-500 Radomsko BIP: www.bip.psp3radomsko.wikom.pl Dyrektor szkoły - mgr Katarzyna Duda - Domińczyk Poland
      • Arkadiusz Zarębski abi_daz@outlook.com
    • Logowanie